Besttem Anyon Ped Gece Kullanım BESTTEM KADIN PEDLERİ HİZMETİNİZDE Slide GÜN BOYU ENERJİNİ KORU

Ayşe GÖKGÖZ’ün web sitesidir

Helal sertifikası
Besttem 2021 Katalog

 • Ankastre&Çelik Parlatıcısı 500 ml

  Ankastre ve Çelik Parlatıcı Parmak İzi ve Su Lekelerine Karşı Koruma Kalkanıdır.İçeriğindeki özel yağlar ile üstün koruma ve göz alıcı bir parlaklık sağlar. 
 • Besttem Anyon Ped (gece kullanım)

  Ultra ince tasarım, süper nem çekme özelliği ve sıvıyı pedin içerisinde hapsetmesi sayesinde özel bölgenin temiz ve ferah kalmasını sağlar. Böylelikle enfeksiyon ve tahrişe karşı korunmaya yardımcı olur. Besttem Anyon Gece Pedi: Ekstra uzatılmış tasarımı, süper nem emici özelliği ve sıvıyı pedin içerisinde, sızdırmaz bir şekilde, hapsedebilmesi ile, gece boyunca rahat ve sağlıklı bir uyku sunar.
 • Besttem Anyon Ped Gündüz

   Ultra ince tasarımı, süper nem çekme özelliği ve sıvıyı pedin içinde hapsetmesi sayesinde özel bölgenin temiz ve ferah kalmasını sağlar. Böylelikle enfeksiyon ve tahrişe karşı korunmaya yardımcı olur. Besttem Anyon Gündüz Pedi size gün boyunca rahatlık sağlar.

   
 • Besttem Anyon Ped (günlük kullanım)

  Akıntıyı emerek özel bölgenin temiz ve ferah kalmasını sağlar, böylelikle enfeksiyon ve tahrişe karşı korunmaya yardımcı olur. Şeffaf vajinal akıntılara karşı özel olarak geliştirilen bu pedler gün boyu temizlik ve ferahlık hissi verir.
 • Besttem argan yağlı duş jeli formülünde ki nemlendiriciler sayesinde cilde uyumlu pH değeri ile cildinizi kurutmadan temizler. Formülündeki Argan sayesinde vücudunuzu doğal arındırmaya ve nemlendirmeye yardımcı olur.
 • Cildinize İpeksi DokunuşBesttem argan yağlı duş jeli formülündeki nemlendiriciler sayesinde cilde uyumlu PH değeri ile cildinizi kurutmadan temizler.
 • Bitki Özlü Argan Yağlı Saç Şampuanı 1000 ml

  Kuru, İnce Ve Boyalı Saçlar İçinİçeriğindeki Argan ve Jojoba yağı ile Besttem Argan Yağlı Saç Şampuanı kuru,ince telli, yıpranmış ve boyalı saçlar için özel olarak tasarlanmıştır. Bu özel formül saçı ve saçlı deriyi nemlendirerek, canlanmasını sağlamaktadır.
 • Bitki Özlü Argan Yağlı Saç Şampuanı 500 ml

  Kuru, İnce Ve Boyalı Saçlar İçin

  İçeriğindeki Argan ve Jojoba yağı ile Besttem Argan Yağlı Saç Şampuanı kuru,ince telli, yıpranmış ve boyalı saçlar için özel olarak tasarlanmıştır. Bu özel formül saçı ve saçlı deriyi nemlendirerek, canlanmasını sağlamaktadır.Bestem Temizlik ve Kozmetik,Ecocert,Natrue ve Helal Sertifikalarına sahiptir.
 • GÜL  İLE KUTSAL GÜZELLİKBesttem Argan Yağlı Yüz Bakım Kreminde ECO-CERT Natrue baz içeriği ayrıca 72 saat nem veren bitkisel aktif sayesinde; cildinizde ki kırışıklıkların azalmasınave kırışıklık oluşmasını engellemeye yardımcıdır.
 • Aromaterapik Kil Maskesi Karma Ciltler 150ml

  Maskenin içindeki %100 doğal kil cildi temizlerken,doğal CHIA tohumu da cildin ölü deriyi atmasına yardım eder.İlk kullanımda dahi cildin parlak,taze ve pürüssüz görünmesini sağlar.Karma ciltlerin sorunu olan bölgesel dengelemedeki,neme ihtiyaç olan bölgeye nem, fazla yağ sebumu olan bölgede ise yağı dengeler.
 • Aromaterapik Kil Maskesi Kuru Hassas Ciltler 150 ml

  Maskenin içindeki %100 doğal kil sayesinde cildin ihtiyacı olan mineralleri vermeye yardımcı olur. Doğal üzüm çekirdeği ise cildin ölü deriyi atmasına yardım eder. İlk kullanımda dahi cildin parlak, taze ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Kuru ciltlerin ihtiyacı olan nemi verir.
 • Aromaterapik Kil Maskesi Yağlı Ciltler 150 ml

  Maskenin içindeki %100 doğal kil cildi temizlerken, doğal nar çekirdeği de cildin ölü deriyi atmasına yardım eder. İlk kullanımda dahi cildin parlak, taze ve pürüzsüz görünmesini sağlar. Yağlı ciltlerdeki fazla yağ sebumu dengeler.

Go to Top