Besttem Doğal İçerikli Karma Cilt Bakım Seti

Besttem Doğal İçerikli Karma Cilt Bakım Seti

KARMA CİLTLER İÇİN
Cilt Bakım Seti- Temizleme Sütü- Arındırıcı Tonik- Maske

Bu 3’lü mucize setin içindeki; temizle sütüyle cildiniz kirden arınır. Siyah noktaların oluşumunu engellerken cilt hafifler.

Tonik ile cildin tamamen arınmasına ve PH dengesinin sağlanmasına yardımcı olur.

Maskenin içerisindeki %100 Doğal Kil sayesinde cildi temizlerken, doğal Chia tohumu ile cildin ölü hücreyi atmasına yardım eder. İlk kullanımda dahi cildin parlak, taze ve pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Karma ciltlerin sorunu olan bölgesel dengelemedeki; neme ihtiyaç olan bölgeye nem, fazla yağ sebumu olan bölgede ise yağı dengeler.

Besttem mücizevi 3’lü set; Sivilce, siyah nokta ve cansız cilt gibi sorunlarınızda, evde profesyonel yüz bakımı imkanı sunar.

1.ADIM: Besttem Temizleme Sütünü pamuk veya kağıt havlu yardımıyla yüzünüze, yukarı doğru küçük dairesel hareketlerle masaj yaparak uygulayınız. Sonrasında temiz kağıt havlu veya pamukla temizleyiniz.

2.ADIM: Besttem Arındırıcı Toniği pamuk veya kağıt havlu yardımıyla yüzünüze masaj yapar gibi nazikçe sürünüz. Kullanmadan önce mutlaka çalkalayınız.

3.ADIM: Göz ve göz çevresi hariç ince bir tabaka şeklinde tüm cilde Besttem Cilt Maskesini sürünüz.20 dk. bekleyiniz. Ilık veya sıcak su ile yüzünüzü yıkayın. Yarım saat sonra ise her cilde uygun olan Besttem Argan Yağlı Yüz Bakım Kremi sürünüz. Besttem Maske en az haftada 1kez, en çok ise haftada 3 kez kullanılabilir. Haftada 3 kez kullanımında gün aşırı kullanınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir