Besttem

HAYDİ HANIMLAR KENDİ İŞİNİZİ KURUN

Besttem’de ekip arkadaşım olarak çalışmak ya da ürünleri indirimli kullanmak için telefon ile iletişime geçebilirsin. İletişim: 0 544 29 29 660 Besttem Altın Lider Ayşe GÖKGÖZ
Besttem; Alırken, satarken ve kullanırken tasarruf edeceğiniz, iyi bir kazanç elde edeceğiniz, kendi ekibinizi kurup daha çok kazanacağınız, her şeyden önemlisi de kendinizi geliştirebileceğiniz HARİKA BİR İŞ FIRSATI SUNUYOR. Kazan-Kazan prensibiyle sektöre yeni bir soluk getiren BESTTEM’in, benzer firmalardan çok önemli farkları vardır. Her zaman üyelerinin yanında olan sistemiyle; birlikte kazanmayı kendine ilke edinmiştir.
Her ay ürün alma zorunluluğu yoktur.
Piyasadaki firmaların aksine üyelik ücreti yoktur, sadece kullanacağınız ürünleri alarak sisteme dahil olursunuz.
Ürün satın alınmasıyla sisteme dâhil olunur.
Belirli bir paket alma zorunluluğu yoktur, üye istediği üründen dilediği miktarda sipariş verebilir.
Size uygun olmayan ürünü almak zorunda kalmazsınız.
Yıllık aidat yoktur.
Kariyer sıfırlama yoktur. Üyelerimizin yorulduğu zaman dinlenebileceği kariyer planlaması vardır. Son 1 yıl içinde sipariş girmeyen üyelerin üyeliği pasife alınır.
Sürekli özel kampanyalarla daha çok kazanç fırsatları sağlanmaktadır.
Diğer firmaların aksine kariyer ardışık iki ay içinde gerçekleşir. Yani içinde bulunduğunuz ayın cirosu ve bir önceki ayın cirosu kariyerinizi belirler.
Liderlik primi hariç eşit kariyerler birbirinden prim alamaz.
Kişi kariyeri kadar iskonto yani peşin prim alır. Kariyeri yükseldikçe ürünlere ödeyeceği miktar azalır, alacağı prim miktarı çoğalır.
Kariyer Basamakları
120 TL’lik alışverişte üyelik aktif olur.
Kendisi veya grubu ile ardışık 2 ay içinde 1200.00 TL’lik alışveriş yapan %15 kariyerine ulaşır.
Kendisi veya grubu ile ardışık 2 ay içinde 2400.00 TL’lik alışveriş yapan %20 kariyerine ulaşır.
Kendisi veya grubu ile ardışık 2 ay içinde 4500.00 TL’lik alışveriş yapan %25 kariyerine ulaşır.
Kendisi veya grubu ile ardışık 2 ay içinde 9000.00 TL’lik alışveriş yapan %30 kariyerine ulaşır.
9001.00 TL sonrası……%30 Gümüş Liderdir.
Liderlik Primleri
%30 Gümüş lider kariyerinde olan bir BESTTEM üyesi, birinci nesil gümüş liderinden (kendine direkt bağlı) %4 prim kazanır. %30 Gümüş lider kariyerinde olan bir BESTTEM üyesi, ikinci nesil gümüş liderinden (üyesinin üyesinden) %6 prim kazanır. %30 Gümüş lider kariyerinde olan bir BESTTEM üyesi, üçüncü nesil gümüş liderinden (üyesinin üyesinin üyesinden) %1 prim kazanır. %30 Gümüş lider kariyerinde olan bir BESTTEM üyesi, dördüncü nesil gümüş liderinden (üyesinin üyesinin üyesinin üyesinden) %1 prim kazanır.
Kişisel Aktiflikler
Besttem üyesi bir kişinin hak ettiği primi alabilmesi için, kariyerine göre yapması gereken kişisel aktifliği vardır. Kendisinin yaptığı alışveriş aktifliğini sağladığı gibi, o ay ki yaptığı üye de aktifliğini gerçekleştirir. Yapılan üyenin ilk 120.00 tl’lik alışverişini yapıp, aktif olması gerekir. %10 Kariyerinde ki bir BESTTEM üyesinin aylık yapması gereken aktiflik 0.00 TL %15 Kariyerinde ki bir BESTTEM üyesinin aylık yapması gereken aktiflik 90.00 TL %20 Kariyerinde ki bir BESTTEM üyesinin aylık yapması gereken aktiflik 180.00 TL %25 Kariyerinde ki bir BESTTEM üyesinin aylık yapması gereken aktiflik 210.00 TL %30 Kariyerinde ki bir BESTTEM üyesinin aylık yapması gereken aktiflik 240.00 TL Not: Yapılan her üye 120.00 TL’lik aktifliği karşılar. Örneğin %20 kariyerinde olan bir Besttem üyesinin yapması gereken aktiflik 180.00 TL’dir. Bu durumda 180.00 TL’lik aktifliği tamamlaması için 60,00 TL daha alışveriş yapılması gerekir. 2 üye yaparsa alışveriş yapmadan da aktiflik yapmış olur. Yaptığınız her üyeden kariyerinize göre prim kazanırsınız.! İki örnek verelim: %15 kariyerde olan bir kişi, ilk yaptığı üyeden (120 TL’nin %15’i) yani 18,00 TL Kazanır. Üyesinin yaptığı üyelerden de prim almaya devam eder. %30 kariyerde olan bir kişi, ilk yaptığı üyeden (120 TL’nin %30’u) 36,00 TL Kazanır. Üyesinin yaptığı üyeden de 24 TL prim kazanır. Bu şekilde alt kariyerlerden de prim kazanılmaya devam edilir. Geniş bilgi almak ve soru sormak için arayabilirsiniz. Telefon: 0 544 29 29 660

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir